Lesrooster 2017 – 2018

Lesroosters 2017 – 2018
Maandag Zaaldeel Tijd Wie Leiding
Aladnahal 3 17.30 – 18.30 uur Free Running 1 Ivo / Thijs
Aladnahal 3 18.30 – 19.30 uur Free Running 2 Noah
Aladnahal 3 19.30 – 21.00 uur Volleybal Martin
Aladnahal turnhal 15.00 – 16.00 uur kleuters Ilse
Aladnahal turnhal 16.00 – 17.00 uur meisjes groep 3 Ilse
Aladnahal turnhal 17.00 – 18.00 uur meisjes groep 4 / 5 Sharon
Aladnahal turnhal 18.00 – 19.00 uur meisjes groep 6 / 7 Sharon
Aladnahal turnhal 19.00 – 20.00 uur meisjes groep 8 + 12+ Arieke
Aladnahal turnhal 20.00 – 21.00 uur meisjes 14+ Arieke
Aladnahal Danszaal 18.30 – 19.45 uur Volksdansen groep 1 Gitta
Aladnahal Danszaal 19.45 – 21.15 uur Volksdansen groep 2 Gitta
Dinsdag Zaaldeel Tijd Wie Leiding
Aladnahal turnhal 16.30 – 17.30 uur Jongens 3 – 4 Romy-Malou
Aladnahal turnhal 17.30 – 18.30 uur Jongens 5 – 6 Romy-Malou
Aladnahal turnhal 18.30 – 19.30 uur Jongens 7 – 8 en 12+ Romy-Malou
Aladnahal turnhal 19.30 – 20.30 uur Dames toestelturnen en Arjan
Aladnahal turnhal 20.00 – 21.30 uur Heren toestelturnen 14+ Arjan
Aladnahal 3 18.00 – 19.00 uur Springgroep 1 Marlie/Nelleke
Aladnahal 3 19.00 – 20.30 uur Springgroep 2 Judith
Woensdag Zaaldeel Tijd Wie Leiding
Aladnahal turnhal 09.00 – 10.00 uur Ouder peutergym Arjan
Aladnahal turnhal 14.30 – 16.00 uur Selectie prépré,  pré-instap en instap Marjolein / Judith
Aladnahal turnhal 16.00 – 17.30 uur Selectie 5e divisie Marjolein / Judith
Aladnahal turnhal / 2 17.30 – 19.00 uur Selectie 4e divisie Marjolein / Judith
Aladnahal turnhal / 2 17.30 – 19.00 uur Selectie jongens jong Sjoerd
Aladnahal turnhal / 2 19.00 – 21.00 uur Selectie jongens oud Sjoerd
Aladnahal turnhal 19.00 – 21.00 uur Selectie junior en senior Marjolein / Judith
Aladnahal 2 19.30 – 20.30 uur Dames recreanten Berendien
Donderdag Zaaldeel Tijd Wie Leiding
Aladnahal turnhal 15.00 – 16.00 uur meisjes groep 3 /4 Rebekka
Aladnahal turnhal 16.00 – 17.00 uur meisjes groep 5 / 6 Rebekka
Aladnahal turnhal 18.00 – 20.00 uur Acro D en C Marjolein
Vrijdag Zaaldeel Tijd Wie Leiding
Aladnahal turnhal 16.30 – 17.15 uur Special gym Marleen/Ilse
Aladnahal 3 18.00 – 19.00 uur Acro E recreanten en instap Chanien
 3 18.30 – 19.30 uur Acro E niveau Chanien
Aladnahal turnhal/2 18.00 – 20.30 uur Selectie junior en senior Judith
Aladnahal turnhal/2 18.00 – 20.30 uur Selectie jongens jong / oud Sjoerd
Zaterdag Zaaldeel Tijd Wie Leiding
Aladnahal turnhal/2 09.30 – 11.30 uur Selectie prépré,  pré-instap en instap 5e en 4e divisie Nelleke, Judith, Arieke