Bronzen plak voor Jeffrey en nog veel meer medailles!

Op 10 maart waren er in de Aladnahal wedstrijden voor de jongste turnsters van Athos en wat deden ze het goed!

Maud Hartman Pre-instap 2 D3  werd 1e Fenne Krieger 3e en Sara Doornink 13e
Bij niv. Pre-instap 2 D2 werd Naomi Lohuis 3e , Jinte Lankveld 5e  Dorien van Zijl 6e Isa Deunk 7e , Anna Houwers 9e Evi Schreurs 13e Lola Heijnen 14e.

Op 17 maart:
In Enschede turnde Jeffrey Wensink in de categorie junior 1 naar een 3e plaats en Djustin Tolkamp 4e
Trots mocht Jeffrey aan het eind van de wedstrijd de bronzen medaille in ontvangst nemen.

Dit was echter niet het enige succes voor de Athos heren.
Later op de dag was er zelfs sprake van een volledig Athos podium, toen Hermen van Eerden, Joran Luiten en Sem te Linde respectievelijk 1e, 2e en 3e werden in de categorie senior niveau 9, Mitchel Somsen werd 4e

In de categorie senior niveau 8 was er een gouden medaille voor Herald Luiten.

En in de categorie junior 2 niveau 9 behaalde Ivo Mengerink een tweede plaats en Gijs Arentsen een derde plaats en Lars Rave een vierde plaats.
Alle reden dus voor trainers Sjoerd Rave en Arjan Luiten om tevreden op deze dag terug te kijken.

Diezelfde dag turnden de dames van de vierde en vijfde divisie hun 3e voorwedstrijd in Doetinchem.

Hier waren er een zilveren medaille voor Oda Kamink en een bronzen medaille voor Naomi Helmink.

Beide dames hebben een zeer goed voorseizoen geturnd waarbij zij allebei tijdens alle drie de wedstrijden een medaille hebben behaald.

Zij hebben zich dan ook geplaatst voor de districtsfinale van de vierde divisie.

Verder hebben zich voor deze finale geplaatst: Nikee Assink, Noor van Loon, Emma Knippenborg, Lynn Groot Roessink, Merle Aalbers, Jetske Luiten, Tessa Helmink, Abby van Zolingen en Marlou Rave.

Voor de finale van de vijfde divisie hebben zich geplaatst: Sofie Houwers, Iris Luiten, Eva Winkelhorst en Nathalie Obbink.

Overige uitslagen:
Bij pupil 1 D1 werd Noor van Loon 6e  en Nikee Assink 7e
Sofie Houwers Junior F werd 4e
Marlou Rave Senior D werd 11e.
Iris Luiten Senior E behaalde een 4e plaats,  Eva Winkelhorst 7e

Acro
Bij het ONK In Wapenveld deden bij de E-duo’s Marleen Scholten en Famke Weikamp mee, ze behaalden een 16e plaats. Nienke Nijman, Britt te Winkel en Noa Westerveld werden 15e bij de trio’s