Lesrooster 2019

MaandagZaaldeelTijdWieLeiding
Aladnahal317.30 – 18.30 uurFree Running 1 (tot 12 jaar)Ivo / Noah
Aladnahal318.30 – 19.30 uurFree Running 2 (vanaf 12+)Thijs
Aladnahal319.30 – 21.00 uurVolleybalMartin
Aladnahalturnhal15.00 – 16.00 uurkleuters Mindy
Aladnahalturnhal16.00 – 17.00 uurmeisjes groep 3Mindy
Aladnahalturnhal17.00 – 18.00 uurmeisjes groep 4/5Sharon
Aladnahalturnhal18.00 – 19.00 uurmeisjes groep 6 / 7Sharon
Aladnahalturnhal19.00 – 20.00 uurmeisjes groep 8 + 12+Rebekka
Aladnahalturnhal20.00 – 21.00 uurmeisjes 14+Rebekka
AladnahalDanszaal18.30 – 19.45 uurVolksdansen groep 1Gitta 
AladnahalDanszaal19.45 – 21.15 uurVolksdansen groep 2Gitta 
DinsdagZaaldeelTijdWieLeiding
Aladnahalturnhal17.30 – 18.30 uurJongens 3/4/5Svenya/Romy Malou
Aladnahalturnhal18.30 – 19.30 uurJongens 6/7/8/12+Svenya/Romy Malou
Aladnahalturnhal19.30 – 20.30 uurDames toestelturnen enArjan
Aladnahalturnhal20.00 – 21.30 uurHeren toestelturnen 14+Arjan
Aladnahal318.00 – 19.00 uurSpringgroep 1Nelleke
Aladnahal319.00 – 20.30 uurSpringgroep 2Judith
WoensdagZaaldeelTijdWieLeiding
Aladnahalturnhal 09.00 – 10.00 uurOuder peutergymArjan
Aladnahalturnhal14.30 – 16.00 uurSelectie prépré,  pré-instap en instapNelleke
Aladnahalturnhal17.30 – 19.00 uurSelectie 4e divisieJudith
Aladnahalturnhal / 217.30 – 19.00 uurSelectie 5e divisieArieke
Aladnahalturnhal / 217.30 – 19.00 uurSelectie jongens jongSjoerd
Aladnahalturnhal / 219.00 – 21.00 uurSelectie jongens oudSjoerd
Aladnahalturnhal 19.00 – 21.00 uurSelectie junior en seniorJudith
Aladnahal319.30 – 20.30 uurDames recreantenBerendien
DonderdagZaaldeelTijdWieLeiding
Aladnahalturnhal15.00 – 16.00 uurmeisjes groep 3/4Rebekka
Aladnahalturnhal16.00 – 17.00 uurmeisjes groep 5Rebekka
Aladnahalturnhal17.00 – 18.00 uurmeisjes groep 6/7Rebekka
Aladnahalturnhal18.00 – 20.00 uurAcro D en CHans
VrijdagZaaldeelTijdWieLeiding
Aladnahal317.30 – 18.30 uurAcro E recranten en instapChanien
Aladnahal318.00 – 19.00 uurAcro E niveauChanien
Vrijdagturnhal/218.00 – 20.30 uurSelectie junior en seniorJudith/Arieke
Vrijdagturnhal/218.00 – 20.30 uurSelectie jongens jong / oudSjoerd
ZaterdagZaaldeelTijdWieLeiding
Zaterdagturnhal/209.30 – 11.30 uurSelectie prépré,  pré-instap en                    instap 5e en 4e divisieNelleke, Judith, Arieke